Teresa i Czesław Ginowiczowie

W 1982 r razem z mężem kupiliśmy gospodarstwo rolne w malowniczo położonej wsi Chrapowo, należącej do otuliny programu Natura 2000. Po gruntownej przebudowie domu, w 1997 roku zaprosiliśmy w nasze progi pierwszych gości.
W chwili obecnej mamy przygotowane dla Państwa cztery pokoje oraz salon myśliwski z kominkiem.

Moją pasją jako gospodyni jest ogród. Szczególnie polecam spacery wśród kwiatów i krzewów którymi się opiekuję. Naszym gościom udostępniamy również do podjadania owoce w ekologicznym sadzie. Poza tym interesuję się historią tutejszych ziem - chętnie opowiem o niej naszym turystom, pokazując ciekawsze miejsca osobiście.

Mój mąż z zamiłowania jest budowlańcem amatorem z wiedzą i doświadczeniem zawodowca. Jeśli jest taka potrzeba chętnie udziela rad naszym gościom w ramach budowy domu czy remontu. Jego marzeniem jest zbudowanie osady-skansenu ze słomy, gliny, drewna i kamieni. Pasjonuje go architektura średniowiecza.

Wychowaliśmy czwórkę dorosłych już dzieci, doczekaliśmy się czwórki wnucząt i oby to nie był koniec.

W ramach noclegu jako nieliczni proponujemy naszym gościom 3 posiłki dziennie. Przyjemności z korzystania z pełnego wyżywienia jest kilka:
rano drogi gościu możesz się wyspać – śniadanko poczeka, z wycieczki możesz się spóźnić – obiadek nigdzie nie ucieknie, a kolacje zjesz kiedy zechcesz.

Jeśli natomiast jakaś nieoczekiwana, nadludzka siła sprawiłaby że zaburczy Ci w brzuchu, o każdej porze dnia i nocy możesz sam się obsłużyć w kuchni.

W razie pytań lub wątpliwości można się z nami skontaktować telefonicznie:

(0-95) 768 52 50   lub   0 695 666 948
e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Jeżeli będą Państwo w okolicy serdecznie zapraszamy:

Teresa i Czesław Ginowiczowie
Chrapowo 4
73-260 Pełczyce
Woj. Zachodniopomorskie

Konto bankowe:
10 8355 0009 0103 8961 3000 0001

Last Updated (Tuesday, 30 March 2010 22:09)